تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


عکس های مرتضی پاشایی  

 
عکسهای مرتضي پاشایی
مرتضي پاشایی, جدیدترین تصاویر مرتضي پاشایی, تصاویر با کیفیت مرتضي پاشایی, پوستر مرتضي پاشایی / Morteza Pashaei
عکسهای آتلیه ای مرتضي پاشایی
عکسهای دیده نشده از مرتضي پاشایی
عکس : مرتضي پاشایی
گالری تصاویر مرتضي پاشایی
مرتضي پاشایی در کنار احسان علیخانی
مرتضي پاشایی در کنسرت
عکسهای کنسرتهای مرتضي پاشایی
عکسهای مرتضي پاشایی
مرتضي پاشایی
عکس جدید از مرتضي پاشایی
مرتضي پاشایی خواننده ایرانی
مرحوم مرتضي پاشایی
تصاویر زنده یا

ادامه مطلب  

” قول و قرار “  

مرتضي : قرار ما این بود، تو قول دادی.
مینا: قرار چیه؟ وضع عوض شده
مرتضي: قرار اون چیزیه كه اگه وضعم عوض شد پاش وایسی .
                                                                                                                   ” کنعان| 1386“
-----------------------------------------------------------
تا اومدیم رو حرف و قول کسی حساب کنیم وضع عوض شد و دنیای اعتمادهامون رو به هم زد و رفت...
آدمایی که قول میدن کنارت بمونن اما تا می بینن دوسشون داری حرفاشون یادشون میره و تنهات میزارن!
آدم حس ن

ادامه مطلب  

درباره ی مرتضی پاشایی از زبان پدرش ((ناصر پاشایی))  

پس از فوت ناگهانی و تلخ مرتضي پاشایی خواننده ی موسیقی پاپ، شایعات زیادی درباره زندگی شخصی و ازدواج مرتضي پاشایی مطرح شد که را ادامه صحبتهای پدرش را در این زمینه میخوانید.
پدر مرتضي به این پرسش، اینگونه جواب داده است: مرتضي موسسه موسیقی داشت که تعدادی خانم و آقا در آن مشغول به کار بودند. افرادی بین آنها بودند که علاقه ی زیادی به ازدواج با مرتضي داشتند ولی ازدواجی صورت نگرفت.
مادر مرتضي، از بین دختران فامیل و دوستان، چند نفری را انتخاب کرده بو

ادامه مطلب  

آخرین دیدار فصل 91 - 92 تیم جوانان  

ایستاده از راست :
محمد دادرس (سروش) - مرتضي تهیدست (محمد) - مرتضي باقری- نوید دهدار- سعید شهریور - مهدی محمد صفت - امیر سلیمی و سرمربی تیم ناخدا صادقی
نشسته از راست:
علی قربانی - امید پورغلام - آرش صفری - سمیع راعی - محمد ضرغامی - رضا قاسم زاده

ادامه مطلب  

معرفی کتاب فصل پنجم سکوت  

معرفی کتاب فصل پنجم سکوت مرتضي پسر هفده ساله و ملقب به «مرتضي گاری» است که در جنوب شهر در منطقه فقیرنشین به اتفاق پدر و مادرش زندگی می‌کند. پدر و مادر نسبت به تحصیل وی بی‌تفاوت هستند و مرتضي در کلاس چهارم مشغول به تحصیل است. او بیشتر اوقات خود را به همراه دوستانش به خوشگذرانی، فوتبال، خلاف‌های کوچک و... می‌گذراند. روزی به طور اتفاقی «فرشته»، دختر نوجوان محلّه را می‌بیند و او را ناخواسته تعقیب می‌کند. فرشته به بازار و سینما سر می‌زند. در فر

ادامه مطلب  

بازنده - داستان کوتاه - قسمت پایانی  

بعد از آن، مرتضي شروع به تعریف کردن از گلخانه جدیدشان کرد. خیلی تعریف نکرده بود که یاسر گفت: «ئه! مرتضي...! جهانبخشه‌ها. بلند شو ببینه تو اومدی! این چند هفته، بنده خدا اصلاً حال خودش نبود! قشنگ معلوم بود که از نبودن تو، به هم ریخته!» «آزاده جهانبخش» از هم دوره‌ای‌های‌مان بود. پدرش سرهنگ بازنشسته‌ی ارتش بود و از خانواده‌های اصیل شهر بودند. او به نوعی «دختر شاه پریان» محسوب می‌شد و خواستگاران زیادی داشت.
مرتضي سری تکان داد، اخم کرد و گفت: «نمی

ادامه مطلب  

مصاحبه باهمسر شهیدعطایی مدافع حرم  

من خودم بار ها شهید عطایی را دیدم چون خانه آن ها جای خانه ما است .من برای این موضوع مصاحبه ای از همسر یشان دارم.
همسر شهید مدافع حرم می‌گوید: آخر دعای عرفه بود که متوجه شدم مرتضي شهید شده است؛ مرتضي خیلی دوست داشت در کنار شهدای مدافع حرم در بهشت رضا(ع) دفن شود، می‌خواست کنار دوستانش باشد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، شهید مرتضي عطائی معروف به "ابوعلی" چند روز قبل در نبرد با نیروهای داعش در لاذقیه به شهادت رسید و قرار است فردا پیکر مطه

ادامه مطلب  

عیادت وسرکشی از طلبه جانباز مدافع حرم  

          
نماینده ی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) به همراه مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 32 انصارالحسین ومسئول سازمان بسیج طلاب استان همدان از طلبه جانباز مدافع حرم مرتضي قلیچ خانی عیادت کردند.
در این دیدار که در روز سه شنبه بیست وهفتم مهر ماه صورت گرفت حاضرین برای بهبود یافتن هرچه سریعتر این طلبه ی مجاهد دعاکردند.
طلبه ی مدافع حرم ،مرتضي قلیچ خانی در شهریورماه سال جاری در حلب سوریه در حین دفاع از حرم اهل بیت مورد اصابت ترکش قرارگرفته ومجر

ادامه مطلب  

9 آذر ماه؛ در آستانه یازدهمین سالگرد درگذشت مرتضی ممیز؛ پدر گرافیک نوین ایران  

در نهمین سالگرد درگذشت مرتضي ممیز، انوشیروان ممیز( فرزند ایشان) بنیان گذار بنیاد مرتضي ممیز با همکاری جمعی از طراحان گرافیک ایران، نمایشگاهی از صفحات دفترچه اتود های ممیز را در خانه ی هنرمندان برگزار کردند. در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را می بینیم. (ادامه در ادامه مطلب)

 
 
 
 

ادامه مطلب  

مراسم سالگرد درگذشت مرتضی ممیز در خانه هنر مندان  

مراسم سالگرد درگذشت مرتضي ممیز امسال نیز مانند ۱۰ سال گذشته به همت موسسه‌ی فرهنگی - هنری ممیز و دوستداران این هنرمند برگزار می‌شود.
امسال مِلک ایمبودن - طراح گرافیک و عکاس - از سوییس مهمان مراسم سالگرد درگذشت ممیز خواهد بود. او در این مراسم به نمایش آثار خود و سخنرانی خواهد پرداخت. گالری‌های «زمستان» و «پاییز» نیز محل نمایش پوسترهای ایمبودن و گالری «میرمیران» محل نمایش گزیده‌ای از آثار شاگردان ایمبودن خواهد بود.
www.isna.ir

ادامه مطلب  

9 آذر ماه؛ در آستانه یازدهمین سالگرد درگذشت مرتضی ممیز؛ پدر گرافیک نوین ایران  

در نهمین سالگرد درگذشت مرتضي ممیز، انوشیروان ممیز( فرزند ایشان) بنیان گذار بنیاد مرتضي ممیز با همکاری جمعی از طراحان گرافیک ایران، نمایشگاهی از صفحات دفترچه اتود های ممیز را در خانه ی هنرمندان برگزار کردند. در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را می بینیم. (ادامه در ادامه مطلب)

 ادامه را در ادامه مطلب ببینید.
 
 

ادامه مطلب  

امپراطور پاپ هنوزم با صدای تو آرومم :)  

یه آپ با صدای مرتضي به عشق مرتضي...
به عشق صدای آرومش...
به حرمت گریه هام...
به حرمت عذابایی که کشیدمو با صداش آروم شدم...
به حرمت هق هق گریه هام...
به حرمت لحظه هایی که خودش عذاب کشید ولی خوند تا مارو آروم کنه...درحالی که خودش اصلا آروم نبود...
به حرمت تحمل بالا و صبوریش...
و به حرمت لحظه هایی که بین ما بود و دیگه نیست...
هنوزم با صدات آروم میشم هنوزم لحظه های شادو غمگینمو به آهنگ هاتو صدات پناه میبرم...صدایی که انس گرفته باهام...کاش بیشتر بودی کاش هنوزم بو

ادامه مطلب  

درباره ی مرتضی پاشایی  

بیوگرافی مرتضي پاشایی همراه با تصاویر
نام اصلی:  مرتضي پاشایی
زادروز:   ۱۳۶۳
وفات:    ۱۳۹۳
سبک‌ها: پاپ  کار(ها): خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده ساز(ها): گیتار و پیانو
---------------------------------
 
بیوگرافی مرتضي پاشایی از زبان خودش
مرتضي پاشایی هستم متولد ۱۳۶۳/۵/۲۰ ساکن غرب تهران (آریا شهر) و در حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک هستم از دوران کودکی همیشه نسبت به موسیقی یه حس خاص و مبهمی داشتم.
 و میدونستم که یک روز باید همین راه رو دنبال کنم.در سن ۱۴ سالگی

ادامه مطلب  

مبانی کیهان شناسی علامه آیت الله مرتضی رضوی  

مبانی و اصول چهارگانه علامه آیت الله مرتضي رضوی در کیهان شناسی:
پیش از هر چیز باید توجه کرد که دانش غربی در کیهان شناسی موفقیت های عظیمی داشته است اما نظر به اینکه از چهار اصل زیر غافل است به جائی نمی رسد و هر از گاهی با اشکالات مبنائی و اساسی مواجه شده و غلط هایش آشکار می گردد.

ادامه مطلب  

بازنده - داستان کوتاه - قسمت اول  

یاسر آخرین لقمه ساندویچش را خورد. قوطی نوشابه‌اش را باز کرد و چند جرعه نوشید. نگاهی به این طرف و آن طرف انداخت، سپس سرش را به طرف من چرخاند و گفت: «می‌گم ممدرضا، فردا بریم کوه. هان؟! چجوره؟! هوا هم که عالیه! بهاریِ بهاری.» لقمه ساندویچی را که داخل دهانم بود، فرو بردم و گفتم: «باشه... موردی نیست! بریم.» یاسر دوباره مشغول نگاه کردن اطراف شد. ناگهان گفت: «ای جانم؛ ببین کی داره میاد! موری سنگِ پا! سه هفته‌ای نبود، دلم براش حسابی تنگ شده!» به سمت در ورو

ادامه مطلب  

«یک اتفاق کوچک» ساخته ی سید مرتضی سبزقبا در دومین جشنواره ی بین المللی فیلم پرواز  

 
فیلم «یک اتفاق کوچک» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضي سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه ی «دومین جشنواره ی بین المللی فیلم پرواز» انتخاب شد.
به گزارش دبیرخانه ی جشنواره ی فیلم «پرواز» 250 اثر در قالب فیلم های داستانی، مستند، پویانمایی و فیلمنامه به جشنواره ارسال شده که هیئت انتخاب جشنواره از میان این آثار، 13 فیلم داستانی، 14 فیلم مستند، 5 فیلم پویانمایی، 50 فیلمنامه و 6 فیلم خارجی را برای رقابت در بخش مسابقه ی این جشنواره ی بین المللی برگزیدند

ادامه مطلب  

نشست خواهران (پایگاه بسیج فاطمه زهرا ) درفضای کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی  

نشست خواهران (پایگاه بسیج فاطمه زهرا )نقد وبررسی کتاب «کنترل خشم درخانواده»نوشته مریم کربلائی علیگل از انتشارات حدیث راه عشق در روز دوشنبه به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی درتاریخ 1395/08/24از ساعت 15الی 17/20در محیط  وفضای کتابخانه شهید مرتضي حاجی آبادی برگزار شد .
 

ادامه مطلب  

شد سجده گاهِ مرتضی(ع) آغشته در خون  

ای دل کنون از غم بزن بر سینه و سرشمشیر تاریکی شکافَد فرقِ حیدر(ع) خورشید، زخمی گشته از جورِ سیاهیرو کرده بر نامردمان اینک تباهی بر فرقِ مولا(ع) می زند یک ضربۀ سختآن جاهلِ دیوانه و آن رذلِ بدبخت بر سر بزن ای دل که ماتم دارم امشبیک سینه پُر از غُصّه و غم دارم امشب در سجده بوده مرتضي(ع) آن فارقِ حقدر گفتگو با رَّبِ خود آن عاشقِ حق شد سجده گاهِ مرتضي(ع) آغشته در خونشد روسپید از خونِ خود با چِهرِ گلگون گفتا که؛ ای پروردگارم رَستم از غمخشنود و خُرسندم

ادامه مطلب  

20 فروردین  

اگر اشتباه نکنم سال 86 بود که 20 فروردین- سالروز شهادت حضرت سید مرتضي آوینی- "روز ملی فناوری هسته ای" نامیده شد. آن زمان این نامگذاری برایم زجر آور بود و به نظرم می رسید که توهین به شهید آوینی است. مگر نه اینکه ایشان به روشنی در توسعه و مبانی تمدن غرب انرژی هسته ای را زیر سوال برده بودند؟ در سالهای بعد، این نظرگاه با نوشته های جناب یوسفعلی میرشکاک، بخصوص آوینی و توسعه، تقویت شد. (حتی شاید جرقه چنین برداشتی از آثار دیگر میرشکاک برخاسته باشد؛ در این

ادامه مطلب  

یک خاطره از شهید مرتضی آوینی ---معنای زندگی  

مرتضي دل‌بسته بود، ناله‌های شبانه‌اش دردی جانکاه در دل داشت، که با هق‌هق گریه می‌آمیخت.سید بارها و بارها بر ایمان از شهادت گفت: از رفتن به سوی نور، پرواز کردن، بی‌دل شدن، سجده‌گاه خویش را با خون، سرخ نمودن، و راهی بی‌پایان تا اوج هستی انسان گشودن. به یاد دارم که در مورد زندگی و مرگ گفت:« زندگی کردن با مردن معنی می‌یابد، کلید ماجرا در مردن است، نه زندگی کردن».چگونه مردن برایش مهم بود؛ و خداوند آرزویش را به سر منزل مقصود رساند.
منبع : کتاب

ادامه مطلب  

«یک اتفاق کوچک» ساخته ی سید مرتضی سبزقبا در دومین جشنواره ی بین المللی فیلم پرواز  

 
فیلم «یک اتفاق کوچک» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضي سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه ی «دومین جشنواره ی بین المللی فیلم پرواز» انتخاب شد.
به گزارش دبیرخانه ی جشنواره ی فیلم «پرواز» 250 اثر در قالب فیلم های داستانی، مستند، پویانمایی و فیلمنامه به جشنواره ارسال شده که هیئت انتخاب جشنواره از میان این آثار، 13 فیلم داستانی، 14 فیلم مستند، 5 فیلم پویانمایی، 50 فیلمنامه و 6 فیلم خارجی را برای رقابت در بخش مسابقه ی این جشنواره ی بین المللی برگزیدند

ادامه مطلب  

وصیت‌نامه شهید مدافع حرم "مرتضی عطایی"‌ منتشر شد  

وصیت‌نامه شهید مدافع حرم "مرتضي عطایی" که چند روز گذشته در سوریه به شهادت رسید، منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، شهید مدافع حرم مرتضي عطایی با نام مستعار" ابوعلی" چند روز گذشته در لاذقیه سوریه در  محاصره تکفیری‌ها به شهادت رسید؛ وصیت‌نامه شهید عطایی در ادامه آمده است:
سلام علیکم
اینجانب مرتضي عطائی ثواب زیارت امام حسین(ع) و دو رکعت نماز تحت قبه سیدالشهدا (ع) در تاریخ هفدهم شهریور ماه 1390 مصادف با نهم شوال 1432 را که به جا آوردم بر

ادامه مطلب  

قهرمانی تیم شهرستان سمنان در مسابقات مچ اندازی  

مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان سمنان با حضور بیش از 50 ورزشکار در  دست  راست  و 11 وزن در شهرستان سرخه برگزار شد و در نهایت برترین ها استان به شرح ذیل معرفی شدند.***دسته وزنی 55 کیلو گرم1- احمد ارغوانی2- مهدی ویسی3- ایمان ولی خانی***دسته وزنی 60 کیلو گرم1- عباس قیومی2- محسن محمودی گرمه3- حسن یوسفی***دسته وزنی 65 کیلو گرم1- یداله باقیان2- مجید قائمی3- مرتضي رحمانی***دسته وزنی 70 کیلو گرم1- سید محسن اسماعیلی نسب2- مهدی کیپور3- مصطفی قندای***دسته وزنی 75 کیلو گرم1- ع

ادامه مطلب  

بخوان  

قمر: شنیده بودم، بانوانی هستند که فقط در اندرونی شازده ها می خوانند اما مادر بزرگ من فقط مولودی می خواند آنهم در مجلس زنانه. پامنبری او بودم و گاهی مواقع که آب می نوشید و با بغل دستی اش همکلام می شد به من ندا می داد که ادامه اش را بخوان. او اولین معلم من بود.
مرتضي خان: رفته بودم عروسی. برای مطربی. یکی از خانمها گفت مرتضي خان بزن تا نوه ام بخواند. دخترک خواند. هفده ساله بود و صدایش شفاف و رسا. آخر شب به او گفتم اگر دوست داری بیا کوچه بختیاریها. خیابا

ادامه مطلب  

85  

چیزے شدهـــ ْ دڪتر ْ ...؟
□- متـأسفمـــ ْ ...
■ ﻣَڹ طآقتشو دآرمـ
□- یڪـ ْ بیمآرے نآشنآختــہ س ْ ڪآرے از دستــ مآ برنمیآد..
■ ینـے چــے ْ ؟ ؟ ؟
□- قلبتـــــ از ڪآر ٰافتآدهْ
■ خبـــــ ْ ...؟ ؟
□- اماَ نَفســ میکشـے !
 
 
عشقه این متنه :) دیووونشم :)
مردادی..مرتضي رنجر :)..اهنگش..اوف..:)

ادامه مطلب  

85  

چیزے شدهـــ ْ دڪتر ْ ...؟
□- متـأسفمـــ ْ ...
■ ﻣَڹ طآقتشو دآرمـ
□- یڪـ ْ بیمآرے نآشنآختــہ س ْ ڪآرے از دستــ مآ برنمیآد..
■ ینـے چــے ْ ؟ ؟ ؟
□- قلبتـــــ از ڪآر ٰافتآدهْ
■ خبـــــ ْ ...؟ ؟
□- اماَ نَفســ میکشـے !
 
 
عشقه این متنه :) دیووونشم :)
مردادی..مرتضي رنجر :)..اهنگش..اوف..:)

ادامه مطلب  

جمع خوانی کتاب: فصل پنجم سکوت در کتابخانه ی عمومی سعدی دهلران  

 
 
کتاب فصل پنجم سکوت دربخش کودک با حضور جمعی از کودکان، توسط کتابدار بخش کودک به صورت جمع خوانی در کتابخانه عمومی سعدی دهلران برگزار گردید.
رمان «فصل پنجم سکوت» برای گروه‌های سنی «د» و «ه» به قلم «محمدرضا بایرامی» نوشته شده و به بیان ماجرای پسر نوجوانی به نام مرتضي که ناخواسته درگیر اتقاقات مهم سیاسی می‌شود پرداخته است.
 
«مرتضي» پسر هفده ساله و ملقب به «مرتضي گاری» است که در جنوب شهر در منطقه فقیرنشین به اتفاق پدر و مادرش زندگی می‌کند.

ادامه مطلب  

معرفی هنرمندان  

معرفی هنرجویانی که در این موسسه آموزش دیده و همکاری کردند:
1- سمانه       نوری                    2- امیر          نخجیری 
3- یاسمن      بزرگ مهری            4- مرتضي      رحمانی 
5- سودابه      روحی                   6- مهتاش      ابراهیمی 
7- مصطفی     ممتاز                   8- بیتا           ایزددوست 
9- سعیده      ضیایی                  10- حامد       حاتم
11- میلاد       رشید نیا               12- امیر         تقی پور
13- اسماعیل   لطفی                14- علیرضا      حیدریان
15- م

ادامه مطلب  

مجله ی بخارا برگزار می کند: "شب استاد مرتضی نی داود"  

شب استاد مرتضي نی داودچهارشنبه 19 آبان ساعت 5 عصر کانون زبان فارسی به همت مجله بخارا شب «مرتضي نی داوود» را برگزار می کند. مرتضي نی‌داوود  که در ۱۲۷۹ در اصفهان زاده شد و در خانواده ای دوستدار موسیقی پرورش یافت  از نوازندگان برجسته ایرانی بود. خانواده‌ای  دوستدار موسیقی پرورش یافت.در کودکی استعداد موسیقی وی آشکار شد و پدرش «بالا خان» که خود اهل موسیقی بوده و با تار و تنبک آشنایی داشت، او را به درس آقا حسینقلی استاد تار برد.مرتضي خان دو سال نز

ادامه مطلب  

نیازمندی و بخشندگی  

نیازمندان در واقع به بخشش ما نیاز ندارند. بخشیدن در حقیقت ، نیاز هر انسانی جهت کسب بزرگی است . نیاز واقعی آنها مبارزه با ساختارهای فرهنگی ، آموزشی ، اجتماعی ، اقتصادی ،... و مدیریتی است  که نیازمند تولید میکنند . مرتضي یوسفی طهارم@yousefitaharam

ادامه مطلب  

شعر در باره شهید  

ساعت انشا بود وچنین گفت معلم با ما بچه ها گوش کنید نظر ما این است شهدا خورشیدند مرتضي گفت شهید چون شقایق سرخ است دانش اموزی گفت چون چراغیست که در خانه ما می سوزد و کسی دیگر گفت شهید داستانیست پر از حادثه و زیبایی مصطفی گفت شهید مثل یک نمره بیست داخل دفتر قاب من و تو می ماند

ادامه مطلب  

31  

چن دییقه پیش بیدار شدم
دیدم زوده خواستم یکم دیگه بخوابم
سرمُ که گذاشتم رو بالش !! گروه مرتضي با دلقک بازی اومدن توی خوابم هی «بالا بلایی دمت گرم » 
چه بده یه اهنگ شاد میره توی مُخ آدم!! درَم نمیاد
.
.
 
 «چنگ دل آهنگ دل کش میزند ناله ی عشق است و آتش
میزند»
اینم نمیدونم کجا شنیدم یه چند ماهی میشه توی مغزم تکرار میشه

ادامه مطلب  

منم که اهل قضاوت نیستم  

راستش دیدن این همه ابراز عشق و علاقه در حالیکه یک نفر نه از روی ظاهر سازی ، نه برای رسیدن به هدفی خاص یا منفعتی ، نه اینکه چشمداشتی داشته باشه ، بلکه فقط و فقط به دلیل اینکه چنان سرشار از عشقی غریب شده که این حجم از عشق در ظرف وجودیش نمی گُنجه و نیاز داره هر چند دقیقه یک بار با ابراز این عشق به معشوقش خودش را کمی راحت کنه – برام جالب بود. از طرفی دخترکِ موردِ عشق قرار گرفته ، چنان خونسرد و بی توجه نشسته بود و درمورد مسائل روزمره و پیش پا افتاده حر

ادامه مطلب  

روزگار  

امروز مریم ماشین اورده بود رفتیم دور دور....کلی دلم گرفته....مریمی ک با کسی دوس نمیشد ...یکی واسه ازدواج مخشو زده...باهم دوست شدن....شک داشت ک طرفشو دوس داره یا نه....دلم گرفته....مریم ازدواج کنه من حسودیم میشه خخخخ
مرتضي پریروز گفت دیگه پی ام نده...تا حالم خوب شه خودم پی ام میدم...ازش بی خبرم....حال خودم چندان خوب نیست....

ادامه مطلب  

بسکتبال با ویلچر ایران در جایگاه دهم پارالمپیک ریو قرار گرفت  

تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران با شکست مقابل ژاپن به رتبه دهمی پارالمپیک بسنده کرد.
تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در آخرین دیدار خود در بازی‌های پارالمپیک ریو برای کسب مقام نهمی به مصاف ژاپن رفت اما در پایان با نتیجه 65 بر 52 مغلوب شد و در رتبه دهم این بازی‌ها قرار گرفت.
تیم ملی در این بازی از وحید غلام آزاد، حسن عبدی، مرتضي عابدی، امید هادی‌اظهر، حکیم منصوری، مرتضي ابراهیمی، محسن طلوعی و سامان بلاغی استفاده کرد.
ملی‌پوشان در آغاز بازی از ن

ادامه مطلب  

لیست بازیکنان تیم فوتبال جوانان فصل 91-92  

1- جواد مرادی از آستانه2- مهرشاد بزرگی از زیباکنار3- امیر سلیمی از رشت4- مصطفی اسدی از رشت5- رضا قاسم زاده از سنگر6- سعید شهریور از رشت7- علی بهروج از سنگر8- آرش صفری از رشت9- مرتضي باقری از رشت10- میلاد نوروزی از سنگر 11- محمد دادرس (سروش) از سنگر12- مهدی شعبان زاده (پدرام) از سنگر13- آرمین همرنگی از سنگر14- محمد ضرغامی از سنگر15- آرمان آزموده از کوچصفهان16- شایان حبیبی از تهران17- امید پورغلام از سنگر18- سامان میرکی از سنگر19- مصطفی زراعت کار از سنگر20- مهدی محمد

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام